Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny jest produktem finansowym służącym "zreformowaniu" posiadanych już zobowiązań finansowych. Z racji swojego charakteru, przeznaczony jest on dla osób posiadających już inne zobowiązania (np. pożyczki gotówkowe, zadłużenie na kartach kredytowych, spłacane raty na sprzęt gospodarstwa domowego, a także większe kredyty wykorzystujące zabezpieczenie hipoteczne).

Kredyt konsolidacyjny polega na zamianie kilku posiadanych już zobowiązań na jeden kredyt zabezpieczony hipoteką. Przy okazji można wydłużyć lub skrócić okres kredytowania, a w połączeniu z wysokością marży i oprocentowania można zoptymalizować wysokość nowej, comiesięcznej raty. Po konsolidacji Klient spłaca jeden kredyt a nie wiele drobnych zobowiązań, a w razie jakichkolwiek kłopotów może ustalić zasady spłaty z jednym bankiem a nie z wieloma.

FIN-PRO oferuje doradztwo i pomoc w konsolidacji posiadanych kredytów. Zaproponujemy zmniejszenie comiesięcznych płatności.
Dysponujemy ofertą banków, których produkty hipoteczne są najbardziej atrakcyjne na rynku. Dbamy o Klienta, dobierając ofertę najbardziej odpowiadającą potrzebom i możliwościom. Pomagamy przygotować dokumentację kredytową oraz ułatwiamy kompletowanie załączników.

W celu przygotowania oferty prosimy o wypełnienie ankiety lub kontakt z Doradcą FIN-PRO.