Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy to najszybszy i najtańszy sposób na własne mieszkanie. Niewiele osób może sobie pozwolić na zakup mieszkania, domu lub działki za własne zaoszczędzone pieniądze. Dlatego właśnie kredyty mieszkaniowe udzielane przez banki są dla większości osób jedynym i jednocześnie bardzo korzystnym rozwiązaniem, gdyż pozwalają zamieszkać we własnym mieszkaniu przy rozłożeniu kosztów jego kupna na wiele lat.

Kredyt mieszkaniowy przeznaczony jest do finansowania:

  • zakupu, wykupu, budowy mieszkania, domu,
  • zakupu i zagospodarowania działki budowlanej i /lub budowy domu na tej działce,
  • refinansowania kosztów poniesionych na cele mieszkaniowe, w tym spłaty wcześniej zaciągniętych kredytów na cele mieszkaniowe,
  • zakupu, budowy garażu i miejsca postojowego.


FIN-PRO oferuje doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych we Wrocławiu i okolicach. Współpracujemy z wieloma deweloperami i biurami nieruchomości. Dysponujemy ofertą 16 banków, których produkty hipoteczne są najbardziej atrakcyjne na rynku.
Dbamy o Klienta, dobierając ofertę najbardziej odpowiadającą potrzebom i możliwościom. Pomagamy przygotować dokumentację kredytową oraz ułatwiamy kompletowanie załączników (np. dokumentacja inwestycji, dokumenty dewelopera).

W celu przygotowania oferty prosimy o wypełnienie ankiety lub kontakt z Doradcą FIN-PRO.